Navigation


RSS : Articles / Comments


Пінгвіни

01:25, Posted by Maksym, No Comment

Пінгвіни — єдині мешканці Антарктиди, які пережили зледеніння. Ці птахи чудово пристосовані до перебування в холодній воді і па льоду. Завдяки підшкіряному жиру та густому пір'яному покриву вони легко переносять низькі температури.

На крайній півночі Антарктиди живе королівський пінгвін. Його зріст більше метра, а вага сягає п'ятдесяти кілограмів.Весною пінгвіни повертаються на берег континенту в один і той самий час, і полярники за цією ознакою дізнаються про наближення весни. Живуть пінгвіни дружно. їхні гнізда складаються тільки з кусочків щебеню і не мають нічого, що робило б їх м'якими.

Усі дослідники погоджуються з тим, що у пінгвінів дуже розвинутий колективізм.

«Вихователі» організовують «пляжі» і навіть «спортивні майданчики» для молодих пінгвінів, де тренують їх на спритність. Дивує любов пінгвінів до музики. Вони можуть годинами її слухати, виявляють своє незадоволення, коли «концерт» закінчується.
Пінгвіни охоче позують перед об'єктивом фотоапарата, легко піднімаються на палуби океанських кораблів і розгулюють з поважністю справжніх господарів Антарктиди.

Міжнародні Дослідження Антарктиди тривають. Серед експедицій є й українська. Можна з упевненістю стверджувати, що Ці дослідження принесуть нові важливі відкриття і дозволять ще глибше вивчити не тільки таємниці південного континенту, а й планети в цілому.

No Comment